MADAME - salón krásy Bratislava
Kryolipolýza

Kryolipolýza je prevratná metóda, ktorá Vás zbaví podkožných tukov efektívne a natrvalo. Tuky sú zmrazené, čím dochádza k narušeniu ich štruktúry a následnému postupnému prirodzenému vylúčeniu. Princípom kryolipolýzy je cielené zmrazenie tukových buniek, čím dochádza ku kryštalizácii lipidov a následnému odumieraniu tukových buniek plus k postupnému uvoľňovaniu odumretých buniek (apoptóza).

Po jedinej aplikácii dochádza k 25%-30% úbytku tukových buniek ošetrovanej partie. Úbytok tukových buniek je trvalý a na určitú oblasť postačí 1-2/3 ošetrenia. Ihneď po procedúre môžete pokračovať vo Vašej každodennej činnosti a nevyžaduje sa špeciálne stravovanie, cvičenie či užívanie rôznych medikamentov. Medzi jednotlivými aplikáciami tej istej oblasti by mala byť dodržaná 6 – 8 týždňov prestávka. Výsledok je preukázateľne viditeľný po jednom až dvoch mesiacoch.
Kryolipolýza je efektívana, bezpečná, lekársky overená a bezbolestná metóda. Výsledný efekt je v medicíne všeobecne považovaný za vynikajúci, porovnateľný s klasickou tumescentnou liposukciou.

Cenník

« Späť