MADAME - salón krásy Bratislava
Najefektívnejší systém redukcie celulitídy na medzinárodnom trhu, využívajúci rádiofrenkfenciu, infračervené žiarenie, a mechanickú vákuovú masáž. VelaShape III je najmodernejší americký prístroj na odstránenie celulitídy a formovanie postavy. Ide o prvý prístroj schválený americkým úradom pre kontrolu liečiv FDA na redukciu objemu – tvarovanie tela a liečbu celulitídy.
 
Ošetrované oblasti:
 
-Predné a zadné stehná 
-Vnútorné stehná
-Zadok
-Brucho
-Brada
-Ramená
 
Ako VelaShape pracuje?
 
Najnovší prístroj VelaShape je kombináciou bipolárnej rádiofrekvencie intenzity 60 Hz (RF), infračerveného žiarenia a tlakovej masáže tkaniva. Kombinácia infračerveného svetla a rádiofrekvencie spôsobuje prehriatie tkaniva a zvýšenie prísunu kyslíka do buniek. Vákuum a špeciálne navrhnuté rollery (podobné LPG) masírujú tkanivo a umožňujú ľahší prienik energie do tkaniva. Výsledkom je rozpad tukových buniek – lipolýza a zlepšenie lymfatického prekrvenia, redukcia celulitídy a objemu tkaniva.
V medzinárodnej multicentrickej štúdii až 85% ošetrovaných oblastí vykazovalo zmenšenie obvodu, minimálne o 1 cm až do 7,2 cm.
Ošetrenie nevyžaduje PN a nemá vedľajšie nežiaduce účinky. V ojedinelých prípadoch sa môže objaviť pretrvávajúce začervenanie, ktoré odozneje do niekoľko hodín.
Stačí si pohodlne ľahnúť a relaxovať... Vďaka najlepšiemu a najprofesionálnejšiemu prístrojovému vybaveniu môžete teraz za niekoľko dní skrášliť svoje telo
 
Odporúčania po ošetrení:
Jesť ľahké jedlá
Piť 2-3 litre vody denn

Fotogalerie

Cenník

« Späť