MADAME - salón krásy Bratislava
Vyriešte problém so zarastaním nechtov na trvalo pomocou jemno-elastických špôn.

Zmena tvaru nechtu môže mať rôzne príčiny: trvalý, ľahký tlak topánky, nesprávne strihanie nechtu do oblúka,vyschnutie substancie nechtu spôsobené pribúdajúcim vekom, poruchy látkovej výmeny alebo pri chorobách ako je napr. cukrovka, lupienka (prosiaris) zasahujúca do nechtu alebo onychomykóza. Nechtová platnička sa zdeformuje i v prípade že je po dlhšiu dobu fixovaná do určitého tvaru. Práve túto vlastnosť využíva špona IMKOR pre opravu deformácií nechtu a to pomocou jemno-elastických sil, ktoré dlhodobo pôsobia v protismere deformácie. Táto špona sa po nalepení na zarastajúci alebo zdeformovaný necht vyrovnáva do pôvodného tvaru a vytvára tak sústavný ťah na vrastené okraje nechtu. Tento ťah spôsobí odľahčenie tlaku na nechtový val a zbaví tak postihnutého bolesti. V prípadoch, keď sa necht roluje smerom dovnútra je možné pôsobením špony zmenšiť zaoblenie nechtu a nechtového lôžka a necht sa postupne vyrovná.

Úlohou tejto terapie je neutralizovať všetky bolestivé konflikty v nechtových valoch a viesť k náprave priečneho zakrivenia nechta a obnoviť tak jeho normálnu morfológiu.

Výsledkom terapie pomocou špôn IMKOR je pravidelný, estetický a funkčný necht, ktorý je v harmónii s tvarom palca, bez recidívy zarastania.

Po skončení terapie je nevyhnutné riadiť sa radami a odporúčaniami pedikérky alebo lekárnika.

Fotogalerie

Cenník

« Späť