MADAME - salón krásy Bratislava
Na výber máte množstvo peelingov alebo kompletných programov. Pracujeme s kvalitnou španielskou kozmetikou SKEYNDOR

Revitalizačný program Spa Senses

ošetrenie zahrňuje relaxačnú kúpeľ nôh, počas ktorej prebieha 10minútová masáž chrbta proti kontraktúram, ktorá Vás úpllne uvoľní. Pokračujeme telovou exfoliáciou pomocou termálneho peelingu, ktorý aplikujeme na celé telo okrem tváre. Necháme pôsobiť a následne odstránime uterákom a teplou vodou. potom ošetríme telo POVZBUDZUJÚCIM  TELOVÝM ZÁBALOM SO ZAFÍROM, ktorý pokožke dodá vitalitu a dynamickosť. Nakoniec prevedieme masáž pomocou OLEJOVÉHO MASÁŽNEHO GELU PROTI ÚNAVE S MALACHITOM.

Ošetrenie trvá cca. 60min. 

Detoxikačne-depuratívny program Spa Senses

ošetrenie zahrňuje relaxačnú kúpeľ nôh, počas ktorej prebieha 10minútová masáž chrbta proti kontraktúram, ktorá Vás úpllne uvoľní. Pokračujeme telovou exfoliáciou pomocou termálneho peelingu, ktorý aplikujeme na celé telo okrem tváre. Necháme pôsobiť a následne odstránime uterákom a teplou vodou. potom ošetríme telo DETOXIKAČNÝM ZÁBALOM SO ZELENÝM ČAJOM. Jeho účinok okamžite odstráni toxíny z tela. Kúru dokončíme TELOVOU EMULZIOU ORCHIDEA s vyrovnávacími, posilňujúcimi a revitalizačnými vlastnosťami. Nakoniec prevedieme masáž.

Ošetrenie trvá cca. 60min. 

Obehovo-drenážny program Spa Senses

ošetrenie zahrňuje relaxačnú kúpeľ nôh, počas ktorej prebieha 10minútová masáž chrbta proti kontraktúram, ktorá Vás úpllne uvoľní. Pokračujeme telovou exfoliáciou pomocou termálneho peelingu, ktorý aplikujeme na celé telo okrem t váre. Necháme pôsobiť a následne odstránime uterákom a teplou vodou. potom ošetríme telo RELAXAČNÝM ZÁBALOM S VÝŤAžKOM  Z ARKTICKÝCH RASTLÍN. Aktivuje mikro-obeh a je indikovaný osobám trpiacim zlým obehom a ťažkými nohami. Kúru dokončíme TELOVOU EMULZIOU ORCHIDEA s vyrovnávacími, posilňujúcimi a revitalizačnými vlastnosťami. Nakoniec prevedieme masáž.

Ošetrenie trvá cca. 60min. 

Fotogalerie

Cenník

« Späť