MADAME - salón krásy Bratislava
Ide o úplné odstránenie chĺpkov v intímnych oblastiach tela, tj. v oblasti genitálií. Pokiaľ začnete s takýmto typom depilácie napr. v zime, do leta je telo tak prispôsobené, že ochlpenie je úplne oslabené a vyrednuté.

Výhody:

Medzi najväčšie výhody patrí, že je to pre pokožku aj v týchto jemných oblastiach menej stresujúci proces ako klasická depilácia. Vďaka výživnym látkam obsiahnutých vo vosku je depilácia šetrná k Vašej pokožke, začervenanie minimálne, resp. ustúpi do 2-3 hodín po depilácii. Na rozdiel od depilačných krémov či holenia pomocou žiletky sa procedúra nemusí opakovať tak často, bez chĺpkov ostanete po dobu niekoľkých týždňov, navyše nemusíte bojovať s nepríjemnými vyrážkami a tzv. tukovými "sopkami".

Ženy s nadmerným ochlpením uvítajú tento spôsob, pretože pravidelnou aplikáciou ochlpenie vyredne a chĺpky zjemnejú.

Sľubujeme, že ak dáte nabok ostych a rozpaky, žiadnu inú depiláciu už nebudete chcieť, iba tú našu, so značkou DEPILEVE.

HYGIENICKY - ČISTO - DISKRÉTNE - PROFESIONÁLNE

Depilačný program Depiléve

Kompletný depilačný program zn. DEPILÉVE je najjednoduchší spôsob na dosiahnutie hladkej, jemnej pokožky bez chĺpkov. Profesionálne depilačné vosky a depilačné prípravky DEPILÉVE patria už desiatky rokov k absolútnej No.1 v celosvetovom merítku.
Pracovať so značkou DEPILÉVE v kozmetických salónoch znamená prestíž, úspech a kvalitu. Symbol vysokej kvality, ktorý odlišuje tieto salóny od iných, lacnejších a často nekvalitných produktov osloví stále viac a viac finálnych zákazníkov kozmetických salónov.

Depiléve to nie sú len vosky: je to profesionálna depilácia pre náročných!

Fotogalerie

Cenník

« Späť