MADAME - salón krásy Bratislava
V cene školenia je zahrnutá štartovacia sada Extend magic Grip+Tip v hodnote 700 Eur, diplom, skriptá, materiál pri práci na kurze


V cene kurzu zahrnuté:

- Certifikát o absolvovaní kurzu.

- Spotreba materiál

- ExtendMagic Grip a ExtendMagic Tip s podrobným návodom na použitie a čistenie atď.

- Remover - 100% prírodný olej na odstránenie prameňov bez poškodenia vlastných vlasov
- Keratinová páska
- DVD
- Cop 100g pravých ruských-slovanských vlasov /dĺžka 40-50cm/
- poradenský servis

- Kefa na predĺžené vlasy 1ks

- Vzorkovník 1ks


 

Ďalej:

Zoznámenie sa s vlasmi a porovnanie druhov vlasov - rozvrhnutie vlasových partií pri predĺžovaní a zahusťovaní vlasov, melírovanie - technika predĺžovanie vlasov metódou keratín za tepla - odpájanie prameňov - obnova prameňov - príprava vlasových prameňov z voľného copu - starostlivosť o predĺžené vlasy.

ExtendMagic je jediný svojho druhu, patentovaný systém na predĺženie vlasov uchytením mikro-spojov. Predlžovanie týmto prístrojom je rýchle, spoje sú veľmi odolné, prístroj je ľahko ovládateľný a jeho  výhodou je taktiež veľkosť (približne veľkosť sušiča vlasov).

Prevratná metóda v predlžovaní vlasov

ExtendMagic vytvára vysoko kvalitné spoje vlasov, ktorých životnosť môže byť za normálnych podmienok dlhšia ako štyri mesiace. Po samotnom predĺžení nie je zákazník obmedzovaný nadmernou starostlivosťou o vlasy(vlasy  môže farbiť, melírovať, sušiť fénom , umývať bežným šampónom) Nezávislé testy ukazujú, že na predĺženie vlasov spôsobom ExtendMagic nemá žiadny vplyv ani vysoká teplota cca 90°C! Jedinečnou vlastnosťou ExtendMagic je, že používa voľné vlasy pre predĺženie, čo je zásadnou odlišnosťou od súčasných metód predlžovania vlasov. Táto vlastnosť prináša širokú škálu variant predlžovania (veľkosť spoja nie je daná a volí sa podľa potreby).

 

Cena kurzu je 780 Eur ( v cene je zahrnutá aj štartovacia sada v hodnote 700Eur )

Termín konania kurzu : podľa dohody

Miesto: Salon MADAME. Jakubovo námestie 13, Bratislava

Maximálny počet klientiek : 3 (každá si privedie svoju klientku)

 

 

V prípade záujmu a otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky 0911 726 513 alebo mailom Lubomira@salonmadame.sk.

Fotogalerie

« Späť